piątek, 7 grudnia 2012

Idą święta, idą święta... ;)

Wreszcie i ja mogę umieścić świąteczne prace. Choć nie ma ich dużo, bo nie mam czasu aby nad nimi posiedzieć...no ale COŚ jest :)
W sumie to dobrze się wpasowałam z tym postem patrząc n pogodę za oknem- a jest pięknie- trochę biało, cudne słońce....no po prostu BOSKO:) żeby cała zima taka była.... :)

Ale przejdźmy do konkretów...
Oto 3 świąteczne kartki, z których jedna (z Mikołajem) poleciała niedawno do Hiszpanii :)
Żadne cuda- prostota w przypadku świątecznych kartek jakoś bardziej mi odpowiada niż "przekombinowane kombinatorstwo"  :)
Czy któraś się Wam podoba?

A teraz pochwalę się Wam moimi dwoma- bliźniaczymi pudełkami świątecznymi. Bardzo dużo pracy kosztowało mnie ich wykonanie- zwłaszcza środkowych choinek ( mój M. wycinał mi dziurkaczem listki, bo chyba siedziałabym do rana i nie zdążyłabym na czas z zamówieniem ;) )

Jako że choinki to jakby nie patrzeć DRZEWA i są w całości (stojące- nawet mają pień!) to zgłaszam je na Wyzwanie nr 19 – Drzewo w Galerii RAE :)


A oto zgłaszane prace:Mam nadzieję, że się Wam podobają...

W tym tygodniu popełniłam także dwa pudełka ślubne - jeszcze jedno mi zostało ;)


No i chyba na tyle...biorę się do pracy :)
Do zobaczenia następny razem ;) BYE!

2 komentarze:

  1. Choinki i pudełka sa przecudnej urody. Podziwiam,i doceniam że M.( usciski) został wciagniety w kretywne prace. R. jeszce sie nie dła namówic na nic wiecej poza dziurkowaniem :) za to okupuje wciąz naszyne do szycia!

    Bardzo eleganckie sa Twoje świateczne karteczki, bardzo!! chyba naj naj bardziej podoba mi sie czerwona,... chociaż koledowa choinka na pełnej elegancji kartce też mi imponuje !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Z kartek to na mój gust ta biała z choinką:) chociaż wszystkie piękne. A to pudełeczko z choinką mnie rozwaliło! cudne:)

    OdpowiedzUsuń