sobota, 16 lutego 2013

Komunijnie i roczkowo

Cześć i czołem! :)

Na większości blogów 14 lutego pojawiły się notki z walentynkowymi kartkami i opowiadaniami jak to każda z Was miło spędzała ten dzień.... a u mnie cisza :( bo pierwszy raz od kilku lat w ten dzień byłam sama :(
Dobrze, że są zamówienia, to przynajmniej mam czym się zająć...
Ale dość tych smutów :)

Chciałam Wam pokazać zaproszenia jakie wykonałam na roczek dla małego Aleksa- w formie chłopięcych spodenek. Kolorystykę wybrała mama chłopca a ja zajęłam się resztą.
Oczywiście bazowałam na kursie Agnieszki Scrappassion - o właśnie tym http://blog.ilowescrap.com.pl/2010/08/ogrodniczki-kurs-autorstwa-agnieszki.html, ale wygląd spodenek troszkę zmieniłam :)
Jak się Wam podobają? Wśród znajomych zyskały miano "uroczych" ;)W sumie było ich osiem ;)
No i oczywiście poczyniłam pierwsze komunijne zaproszenia, choć już teraz wiem, że będą następne- ale inne :) Te miały być niebieskie, bo to ulubiony kolor chłopca przystępującego do komunii... ja osobiście na takie okazji wolę tradycyjne białe lub  kremowe wytwory :) Jednak jak wiadomo- o GUSTACH się nie dyskutuje, GUSTA po prostu się ma ;)

Wzór wydaje mi się prosty, nieskomplikowany, ale zaproszenia były bardzo pracochłonne...

No i na razie chyba tyle... teraz zabieram się za kolejne wzory zaproszeń komunijnych no i moze w końcu uda mi się zrobić coś w klimatach wielkanocnych... ;)
Buziaki!


7 komentarzy:

 1. porteczki urocze a zaproszenia na komunię bardzo subtelne!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kartowe porcięta rewelacyjne, a zaproszenia są bardzo eleganckie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne obie 'serie'. Spodenki mają bardzo ładne kolory. Bardzo lubię takie połącznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Porteczki sa superowe, wesołe wiosenne , w moich ilubionych kolorach...aż dziw ze kiedyś "nasturcjowy" zestw kolorystyczny wydała mi się nieszczególnie piekny

  OdpowiedzUsuń
 5. Te spodenki są rewelacyjne! Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń