piątek, 1 lutego 2013

Walentynkowy "vintage box" na specjalne zamówienie

Witajcie :)

Dziś chciałam się z Wami podzielić moim najnowszym wyTworem jakim jest pudełko na specjalne zamówienia Pana Michała. Pudełko pełne miłości, tęsknoty, nadziei.... cała masa uczuć zamknięta w formacie 10x10.
Historia związana z tą pracą jest tak zawiła, że długo by tu opisywać. Kiedy Pan M. po raz pierwszy do mnie zadzwonił z zapytaniem czy zgodziłabym się wykonać pudełko "niezwykłe, niemieszczące się w jakichkolwiek ramach standardów" ;) i przedstawił swoją wizję- troszkę zaniemówiłam ;) nie miałam pojęcia jak się za to wszystko zabrać. Powolutku, małymi kroczkami przedstawiałam swoje pomysły Panu M. które o dziwo z marszu były akceptowane ;)
Nie ukrywam, że ta praca byłą dla mnie MEGA wyzwaniem :) Był to także mój "pierwszy raz" kiedy próbowałam wykonać coś w stylu "vintage", który tak bardzo mi się podoba...

Wszystko kosztowało mnie wiele pracy... ale było warto :) jestem zadowolona z efektu końcowego. Pan Michał również... oby i osoba, do której trafi ta niepowtarzalna walentynka - zaniemówiła z wrażenia... a jeszcze lepiej "wysłała sms o treści "TAK" ;)  "

Na koniec dodam, że zgłaszam to pudełko na wyzwanie  Lemonade pod hasłem "Paryż" (w pudełku  znajdują się motywy związanych z tym miastem- tag ze zdjęciem a także zawieszka - charms wieża Eiffla) całość jest romantyczna- a jak wiadomo Paryż to miasto zakochanych, miasto miłości... więc pudełko wpasowuje się idealnie :)

Wydaje mi się, że mój vintage box pasuje także do wyzwania #10 "Z sercem do serca" w Centrum Hobbystycznym DecoKreacje - serce jest- a nawet dwa oraz ogromne pokłady uczuć, które mają trafić "do serca" Pani M.


Zapraszam do oglądania :) komentarze mile widziane ;)

   
 
 


P.S. Wyjaśnię może skąd ten globus i M&M`sy :) otóż to jest bardzo prosta symbolika :) obydwa imiona zaczynają się na M... Pan Michał i Pani Magda :) czyli M&M :) a globus to symbol wspólnych podróży...wspólnej drogi przez życie.... i nie ważne kiedy, nieważne dokąd....ważne aby RAZEM :)

Buziaki pozdrawiaki :)

16 komentarzy:

 1. Piękna...i wykonanie i sam pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ta walizeczka pod pachą rozbrajająca ........... Cudowny pomysł zrealizowany z poczuciem humoru i dbałością o szczegóły :-)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł i wykonanie nieziemskie!!!
  Aż zaniemówiłam - zwłaszcza jak doszłam do zdjęcia z M&M'sami :) Jak je zrobiłaś? A skąd wzięłaś taki piękny globus? I to wszystko zmieściło się do jednego, biednego expolding box'a!!!
  Gratuluję pomysłu i jestem pewna, że zwyciężysz w tym wyzwaniu na blogu Lemonade! Właściwie nie mam już po co tam startować....

  P.S. Please - wyłącz weryfikacje obrazkową na swoim blogu - to utrudnia dodawanie komentarzy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Praca jest niesamowita, całe to przesłanie i symbolika fantastyczne, kwintesencja magii Paryża!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł i wykonanie!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też zaniemówiłam, jak doszłam do M&Msów :)) Praca dopieszczona w najdrobniejszych szczegółach, niepowtarzalna, wyjątkowa - zapewne jak i okazja. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy2/02/2013

  Nie no Kochana M&M rewelka:) i zawieszki na wierzchu pudełka, zdolniacha z Ciebie!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dziękuję za tak miłe komentarze :) nie sądziłam, że pudełko tak się wszystkim spodoba :) MIŁO :)

  OdpowiedzUsuń
 9. padłam, leżę i podziwiam! niesamowite dzieło!

  OdpowiedzUsuń
 10. M&M rzuca na kolana a kontrast romantycznego pudelka z wytworami popkultury poprostu jest niesamowity - super:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny pomysł i wspaniałe wykonanie!

  OdpowiedzUsuń
 12. ile drobiazgów, detali, super! Dziękujemy za udział w wyzwaniu DecoKreacji :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale pomysłowo :)
  Serdecznie pozdrawiam, Asia

  OdpowiedzUsuń
 14. piękne.Dziękujemy za udział w wyzwaniu Decokreacji :)

  OdpowiedzUsuń