czwartek, 9 maja 2013

Sezonowo...

Nie mam ostatnio czasu, na pisanie nowych postów.
Dziś też będzie krótko i na temat :)
Zamówień sezonowych (komunia, ślub, chrzest) coraz więcej i więcej i w zasadzie każde z innego rodzaju :) to akurat fajnie bo nie lubię w kółko robić tego samego.
Dziś pokażę Wam, flip card na komunię- baaardzo podobną do poprzedniej, chyba trochę inna forma kartki spodobała się Klientom :)


Kolejna kartka w pudełku, również z okazji I komunii z księgą.... widziałam podobne prace u kilku innych osób (m.in. u Ani S. w Jej Karteczkowie) i muszę przyznać, że moja jest najmniej ładna :) jeszcze muszę się sporo nauczyć.... ale ważne że Klientka zadowolona. Co by nie było to i tak jest to fajniejsza opcja, niż te zwykłe, oklepane kartki ze sklepów i kwiaciarni :)
Wybaczcie mi te kiepskie zdjęcia- wszystko w biegu robione :)
Zakończyłam wreszcie pierwszą część zamówienia ślubnego- zaproszenia i zawiadomienia gotowe do odebrania i wręczania :) w sumie 45 szt.

W między czasie lepiłam także malutkie aniołki z masy solnej, dla znajomej, która bardzo się na nie uparła.... na zdjęciu jeszcze przed charakteryzacją ;)
Przytrafiło się także zamówienie na pudełko z okazji chrztu św, ale zdjęcia są tak fatalne, że nawet ich tu nie wstawiam :)
A od jutro trzeba zakasać rękawy i zabrać się za kolejne pamiątki komunijne, pudełka ślubne i skrzynkę na górę pieniędzy dla Młodej Pary :)
Pozdrawiam z upalnego Głogowa! :) Buźka :*4 komentarze:

  1. pracowita mróweczka z Ciebie :-) twórz, twórz, a my będziemy podziwiać :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepiekne kartki, slodie aniolki.

    OdpowiedzUsuń
  3. Podobają mi się zaproszenia/zawiadomienia ślubne :)

    OdpowiedzUsuń